Podróż dookola życia. UK Halifax
Kategorie: Wszystkie | obczyzna
RSS
sobota, 10 października 2009
Update
       Hmm... Ani się obejrzeliśmy a już minęły prawie dwa miesiące od wyjazdu do Norwegii. Wrzesień był wyjątkowo pracowity. Chyba to znak, że kryzys mija. W pracy przynajmniej recesji nie widać, wręcz przeciwnie, roboty mamy jak nigdy.

      W jeden z weekendów pożegnaliśmy w Hull jacht Hull & Humber wypływający w rejs dookoła świata. Cała załoga oprócz skippera to amatorzy w wieku 18-65 lat.

     Następny weekend to zachodnie wybrzeże i pokazy lotnicze w Southport. Jak zwykle przy takich okazjach ludzi było aż za pełno, ale pokazy niezłe, mimo że odbywały się nad morzem a nie na lotnisku.   

      Od Norwegii zmieniliśmy mieszkanie. Teraz mamy więcej miejsca i spokojniejszych sąsiadów.

      Mieliśmy też pierwszego gościa, a w zasadzie gościówę :-) Dorota zaskakiwała nas kulinarnie, serwując dania, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia, a wszystkie tak dobre, że znikały w okamgnieniu. Był nawet taki plan, żeby Doroty do domu już nie puścić, ale niestety się nie powiódł.      W czasie wizyty znamienitego gościa wypadł nam roboczy wyjazd do Polski, krótki i intensywny, ale udany. Z wyjazdu mamy tylko jedno zdjęcie.


 
22:01, karolulman
Link Dodaj komentarz »