Podróż dookola życia. UK Halifax
Kategorie: Wszystkie | obczyzna
RSS
piątek, 28 października 2005

Kaczyński prezydentem. Niby wykształcony, profesor prawa, tylko czemu zebrał głosy całęgo polskiego ciemnogrodu. Program PISu jest bardziej socjalny od programu lewicy. Połapać się w tym ciężko.

Chciałbym żeby mnie to wcale nie obchodziło, chociaż pewnie przez to, że jestem tu obchodzi mnie mniej niż jak bym był na miejscu.

Ciemno wszędzie,

Głucho wszędzie,

Co to będzie,

Co to będzie.

Dowiemy się niebawem. Niepokoi tylko to, że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej. A rodaków na wyspach coraz więcej...

01:23, karolulman
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 października 2005

W metrze:
- Halo, halo, zapomniał pan walizki!
- Allach akbar!

Zmieniłem dizajn bloga na biały, bo zima idzie, a może mi się już poprzedni znudził, a może jednak zostawię po staremu?

22:56, karolulman
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 października 2005
Back to reality
No i znowu jesteśmy w Anglii. Powrót do pracowniczej rzeczywistości jest jak zawsze ciężki. Pogoda pod psem, nie to co nad Bałtykiem. Teraz trzeba się znowu rozpakować, urządzić. Ale ogólnie jestem dobrej myśli. Pobyt w domu był bardzo regenerujący, inspirujący, przyjemny. Szkoda tylko, że znowu nie ze wszystkimi udało się spotkać. Zawsze sobie mówię, że może następnym razem.
16:03, karolulman
Link Komentarze (5) »
środa, 05 października 2005
Spotkania
Pogoda dopisuje, mam nowe prawko. Na mieście spotykam starych znajomych. Lubię takie przypadkowe spotkania. Dobrze pogadać z kimś kogo się nie widziało parę lat. W paru zdaniach streszczenia usłyszeć co się zmieniło, samemu w głowie poukładać to co zdarzyło się u mnie od ostatniego spotkania, przypomnieć wszystkie dobre rzeczy, pochwalić sukcesami, wymienić wiadomościami co słychać u wspólnych znajomych. Lubię to. A jak pomyślę, że za dwa dni mam wrócić do roboty to mnie trzęsie. Ale spoko, jakoś to będzie. Mam nadzieję.
09:28, karolulman
Link Dodaj komentarz »