Podróż dookola życia. UK Halifax
Kategorie: Wszystkie | obczyzna
RSS
niedziela, 31 maja 2009
Komunia
Bardzo udana uroczystość, która odbyła się w małym, przytulnym kościółku. Było kameralnie, rodzinnie, sympatycznie. Dzieci było tylko sześcioro, a ksiądz zwracał się do wszystkich po imieniu - mała rzecz ale robiła klimat spotkania bardziej rodzinnego niż masówki z wielkich kościołów z setką dzieci. Na majowe żaden "komunista" nie przyjechał na quadzie, ani nawet na rowerze, choć sam widziałem, że pokusa była duża żeby się pochwalić prezentami ;-)
 
Tagi: komunia
22:39, karolulman
Link Dodaj komentarz »
środa, 20 maja 2009
Legbąd Maj 2009
Wczasy, na urlopie. Bardzo przyjemnie spędziliśmy dwa dni w "angielskim" gronie. PKP jest ciekawą instytucją, chociaż nie wiem czy wypada o tym pisać, bo czym są marne dwie godzinki dojazdu z Gdańska w porównaniu z czternastoma z Rzeszowa :-) Dorota, fajnie, że Ci się chciało. Dorota dzięki za gościnę. Dorota dzięki za śniadanie na tarasie :-) Nadmienię, że nie chodzi tu o jedną Dorotę, ani nawet nie o dwie ;-)
Tagi: Legbąd
19:14, karolulman
Link Dodaj komentarz »
Gdyńska mgła
Efekty wczorajszej mgły. Było nieźle. Najciekawsze, że mgła utrzymywała się praktycznie tylko nad samym morzem sięgając może do Władka IV.


18:55, karolulman
Link Komentarze (2) »
16 Maja Ślub Agi i Siana
Kolejny ślub w "rodzinie". Było radośnie i trochę sentymentalnie. Ślubu udzielał ksiądz, który przygotowywał naszą osiedlową brygadę do pierwszej komunii. Państwo młodzi byli nad wyraz weseli zwłaszcza podczas przysięgi :-)Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Wam życzę :-) Sto lat, sto lat...
Tagi: ślub
17:28, karolulman
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 maja 2009
"Pamiętnik wielkiej zmiany"
Nie wiem czy wiecie kto został laureatem konkursu Polityki "Pamiętnik wielkiej zmiany". Ja wiem, znam, podziwiam, gratuluję i polecam lekturę. Chodzi o tego pana i jego "Kronikę optymisty". 
23:08, karolulman
Link Dodaj komentarz »
sobota, 02 maja 2009
Goście weselniTagi: ślub
20:11, karolulman
Link Komentarze (1) »
piątek, 01 maja 2009
25 kwietnia - Ślub Asi i Michała
Co tu dużo pisać. Piękna uroczystość. Dużo pozytywnych wibracji. Zjawiskowa Panna Młoda i Pan Młody, który dał radę :-)


STO LATSTO LATNIECH ŻYJĄŻYJĄNAAAMPaństwo Z. jeszcze raz wszystkiego najlepszego i wielki szacun dla Was - wiecie za co :-)
 
Tagi: ślub
21:54, karolulman
Link Komentarze (6) »