Podróż dookola życia. UK Halifax
Kategorie: Wszystkie | obczyzna
RSS
czwartek, 29 grudnia 2005
Zima
Przyszła prawdziwa zima. Już nie pierwszy raz tej zimy. Przydałby się jeszcze trochę większy mrozik, żeby śnieg trochę poleżał. Dużo snu, dużo jedzenia, dużo jeżdżenia. W Anglii przy takich opadach śniegu już by ogłosili klęskę żywiołową, a w Szwecji nawet by nie zaczęli odśnieżać :-)
11:36, karolulman
Link Dodaj komentarz »
piątek, 23 grudnia 2005
Ukochany kraj...
Taa.. Awantury w kolejkach, buractwo szeroko pojęte. Wczoraj byłem świadkiem kradzieży. Ojczyzna nie pozostawia złudzeń i nie daje wątpliwości, że się jest w domu. Home sweet home...
12:29, karolulman
Link Komentarze (1) »
piątek, 16 grudnia 2005
Znowu w domu
Dojechaliśmy wreszcie na wybrzeże. Zrobiliśmy rundę honorową po kraju, wizytując Kraków (dzięki za wszystko Bulek) i miasto stołeczne (dzięki Magda). Mamy już wizy do Indii i Australii. Wyjazd zbliża się wielkimi krokami. Ale najpierw święta. Chyba zaraz pójdę zobaczyć co się zmieniło na mieście.
09:49, karolulman
Link Komentarze (2) »
niedziela, 11 grudnia 2005
Pakowanie i w żołądku ssanie

Pakujemy się, nie jest łatwo chociaż już dwa kartony zostały już do domu wysłane. Jest duże prawdopodobieństwo, że się w limicie nie zmieścimy.

Dziś ostatni dzień w pracy, a od jutra nowe życie. Po raz kolejny.

A w pracy dziś pożegnania, łzy wzruszenia. Chyba parę osób nas tu lubiło :-) i vice versa.

Ponoć nawet kierownik powiedział, że jak będziemy chcieli wrócić to spoko, nie ma sprawy, jesteśmy pierwsi jakich by przyjął. Miłe. Czy szczere, może się kiedyś okaże.

Wracam do pakowania.

Jutro Kraków, dawna stolica Polaków.

I to dziwne uczucie w żołądku...

00:45, karolulman
Link Komentarze (1) »
środa, 07 grudnia 2005
Nowe

Wczoraj sprzedałem AXa. Wczoraj byliśmy na ostatnich zajęciach z angielskiego. Od soboty będziemy bez komputera. Znak to, że idzie nowe. Co by nie mówić, przyzwyczaił się człowiek do miejsca, do ludzi i ciężko teraz to wszystko zastawiać. 

Z drugiej strony już w domu czekają. Święta, te sprawy.

Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej.  

00:26, karolulman
Link Komentarze (8) »