Podróż dookola życia. UK Halifax
Kategorie: Wszystkie | obczyzna
RSS
poniedziałek, 26 listopada 2007
Defender i Leeds
Tydzień temu skonsumowałem prezent urodzinowy czyli pół dnia jazdy nowym Defenderem, po terenie, z instruktorem. Co tu kryć, było zajebiście. Popadało, więc błotko było jak trzeba (jeden z nielicznych dni kiedy się cieszyłem z deszczu). Zabawa była przednia, sporo też się nauczyłem. Jedyny minus: apetyt rośnie w miarę jedzenia ;-) Chciałoby się częściej poupalać w terenie.

Dziś odwiedziliśmy niezłe muzeum medycyny w Leeds. Dbałość o szczegóły, na przykład zapachy xIx wiecznego miasta, naprawdę imponująca. Czasami trochę strasznie, ale wszystko robi wrażenie.
Tagi: Leeds
22:27, karolulman
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 12 listopada 2007
www.nasza-klasa.pl
Ostatnio tam właśnie spędzamy sporo czasu. Jak wiadomo liczy się pomysł, a ten, ktoś miał naprawdę niezły, genialny w swej prostocie. Okazuje się, że popularność tego serwisu zaskoczyła nawet twórców. W momentach szczytowych na stronę wchodzi tyle osób, że co chwila pokazuje się błąd na stronie. Mam nadzieję, że to tylko przejściowe trudności, bo sprawa jest naprawdę warta uwagi. Sam się zdziwiłem kogo tam można spotkać i kogo znaleźć. 
21:44, karolulman
Link Komentarze (1) »
sobota, 03 listopada 2007
jeesień, jesień

liście spadają z drzew

jeesień, jesień

dzieci zbierają liście na wuef...

20:54, karolulman
Link Komentarze (3) »