Podróż dookola życia. UK Halifax
Kategorie: Wszystkie | obczyzna
RSS
czwartek, 15 lutego 2007
Się mnie trochę fazy snu i czuwania poprzestawiały. Conajmniej jak po ośmiogodzinnym locie, przeskakując kilka stref czasowych. Zaraz idę spać. 
09:19, karolulman
Link Komentarze (3) »
niedziela, 11 lutego 2007
Karol?
He'zgon.
16:54, karolulman
Link Dodaj komentarz »
sobota, 10 lutego 2007
Zaraz znowu idę zaliczyć zgona. I jutro takoż. Cudownie, jest cudownie.
14:52, karolulman
Link Komentarze (1) »
piątek, 09 lutego 2007
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Po szesnastaku spędzonym w pracy przedwczoraj, dwunastak wczoraj zdawał się być dziecinną igraszką i odpoczynkiem raczej niż poważną robotą.


Popaduje śnieg, ale zimą bym tego nie nazywał, chociaż w nocy to nawet ślisko było. Przymrozki ostatnio panują, potrzebujemy dużo drobnych, żeby pożywić prądowego potwora, który żre bez opamiętania.


Zaraz znowu na dwunastaka startuję.
śniadaniobiad tylko spożyję.
13:51, karolulman
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 05 lutego 2007

Szukanie pracy w lutym nie jest zajęciem łatwym. Przyjemnym to chyba nie jest nigdy. Na razie trafia się coś czasami przez agencje, ale to raczej dorywczo. W piątek moja pierwsza nocka w pracy. 12 godzin. 18:30-6:30 mocne doświadczenie, chyba mógłbym taką pracę zaakceptować. Robiłem w firmie drukującej banery reklamowe. Ciekawe doświadczenie, mają niezłe maszyny i mogą wydrukować wszystko na wszystkim, takie miałem wrażenie, gdzieś tak do drugiej, potem to już tylko oczy na zapałki i byle do końca. Następnego dnia samopoczucie jak po długiej imprezie i piasek pod powiekami, ale do przeżycia.  

Zmieniliśmy stajnię na Renault.

Nawigacja GPS. TomTom daje radę. Jestem pod wrażeniem. Sprawdza się super. No i specyficzny akcent Sheana Connery you rrreach yourrr destination...

Wczoraj spacer po okolicznych wzgórzach. Pogoda idealna. Ludzi dużo ale tylko w promieniu 1km od własnego samochodu. Myśmy (Dorota, Dorota, Adam i ja) się zapuścili dalej i było już całkiem spokojnie i przyjemnie.

 

15:12, karolulman
Link Komentarze (7) »