Podróż dookola życia. UK Halifax
Kategorie: Wszystkie | obczyzna
RSS
środa, 30 stycznia 2008
Hebden Bridge
     Bardzo przyjemne miejsce, jak zwykle. Dobrze, że to tak blisko. Bespośrednie sąsiedztwo kanału stanowi atrakcję, ale także zagrożenie w razie powodzi, które niestety dotykają okolicę zdecydowanie za często. Widok worków z piaskiem przed drzwiami mamy w pamięci jeszcze od zeszłego roku. W tym roku też musiały być niestety w użyciu.
     Niezmiennie nas to miejsce zachwyca i daje chwile wytchnienia od Halifaxu, gdzie jednak przeważa złoty łańcuch do dresu i szpilek, co niekoniecznie trafia w nasze gusta i bywa, albo raczej jest estetycznie męczące.
20:37, karolulman
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 stycznia 2008
Przeglądając od czasu do czasu angielskie gazety, ale także portale informacyjne, głównie polskie, natrafiam na dziwne prawidłowości. Zaskakująco często pojawiają się informacje o Britney Spears w róznych kontekstach. W angielskiej prasie obowiązkowo jest wzmianka o księżnej Dianie, jej tajemniczej śmierci, nowych dowodach w sprawie, nowych świadkach, starych dowodach. Jakieś pierdoły pojawiają się tego samego dnia w mediach w całej Europie i nagle robi się z tego temat dnia. Wychodzi na to, że wszystko sprowadza się do garstki ludzi, którzy decydują jakie info ma trafić do serwisu informacyjnego. Cóż za władza, cóż za możliwości.

Powrót do pracy - jak zwykle ciężki, na szczęście/nieszczęście roboty niewiele czyli dobrze ale i niedobrze. Dobrze bo spokój, niedobrze bo czas się strasznie wlecze. Echh początek roku - trzeba to przeżyć, jak co roku.Halifax - piękny jak zawsze ;-)Tak - cały czas mamy choinkę, to się na dniach zmieni. Już nawet wiemy dokąd trafi odbywszy swoją świąteczną pańszczyznę u nas.
22:12, karolulman
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 stycznia 2008
Gdynia City

zima w zagrodzie


zima w lesiezima nad morzem

działa na klifieChyba zaczynam zauważać i doceniać szeroki kąt w aparacie, chociaż tak naprawdę ultra szerokiego kąta nie mam, ale już przynajmniej wiem, że chciałbym mieć.
Tagi: Gdynia
16:46, karolulman
Link Dodaj komentarz »
W drodze


16:32, karolulman
Link Dodaj komentarz »